Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

Artur Czajka

Imię: Artur
Nazwisko: Czajka
Firma: IQS
Stanowisko: Business Development Manager
Opis: Z wykształcenia psycholog, z badaniami rynku związany od 1994 roku. Pracował na wszystkich szczeblach działalności badawczej - jako ankieter, badacz, konsultant, kierownik projektu, senior research manager, kierownik zespołu badawczego. Od 1994 roku do 2004 związany z firmą CASE. W latach 2005 – 2010 roku kierował Sektorem Badań Konsumenckich w TNS OBOP. Od 2010 do lipca 2017 w firmie Nielsen (Senior Team Manager, Business Development Manager, Client Bussiness Partne). Na ostatnim stanowisku odpowiedziany za utrzymanie biznesowej relacji z kluczowymi klientami firmy w obszarze Sales Effectiveness (analizy specjalne i badania shopperowe/ konsumenckie). Od października 2017 w firmie IQS. Specjalizuje się w badaniach konsumenckich, zwłaszcza w badaniach rynku FMCG. Ekspert w zakresie badań zachowania polskich konsumentów i shopperów. Zaangażowany w ponad 600 projektów badawczymi (badania jakościowe i ilościowe, testy produktów i konceptów, projekty z wykorzystaniem nowych technologii (eye tracking, path tracking, mobile). W latach 2012-2015 Członek i Przewodniczący Komisji Odpowiedzialności Zawodowej (KOZ) przy Zarządzie OFBOR. Zaangażowany w Program Mentorski zbadaj.to. Prelegent na kongresach branżowych PTBRiO oraz na wielu konferencjach.
Obszary działalności badawczej
Branże: AGD i RTV, Agencje reklamowe / domy mediowe / PR, FMCG, Sieci handlowe, Telekomunikacja
Obszary biznesowe: Ewaluacja, Insighty konsumenckie, Konsulting badawczy, Marka (strategia, pozycjonowanie, komunikacja), Media, Produkt (innowacje, optymalizacja, ceny), Reklama (post-, pre-testy), Retail (sprzedaż, dystrybucja), Sondaże i opinia publiczna, U&A (potrzeby, motywacje, segmentacje), Zarządzanie organizacją (satysfakcja pracowników), Zarządzanie relacjami z klientami (jakość obsługi, satysfakcja)
Metody i techniki: CAPI, CATI, CAWI, CL central location , Eye Tracking, FGI, IDI, MAPI - mobile assisted personal interviews (smartfony, tablety), Mystery shopping, PAPI, Psychometria , Retail audit, Telemetria , Zautomatyzowane pomiary zachowań , Etnografia
Telefon komórkowy: 604 121 105
Email: a.czajka66@wp.pl

 nl