Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

Uwaga: zbieranie danych do ankiety za rok 2015 zostało zakończone. 

Zapraszamy do udziału w 22 edycji badania PTBRiO/ESOMAR umożliwiającego diagnozę rynku badań marketingowych w Polsce w 2015 roku. Wyniki ankiety będą opublikowane w Roczniku PTBRiO oraz będą przekazane w postaci zbiorczego zestawienia dotyczącego całego rynku dla potrzeb raportu ESOMAR.

Zainteresowane firmyprosimy o przesłanie, na adres sekretariatu PTBRiO (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) informacji, czy firma weźmie udział w tegorocznym badaniu oraz podaniedanych kontaktowych(imię, nazwisko, e-mail) osoby, do której będziemy mogli przesłać indywidualny link do strony z ankietą w wersji elektronicznej. Prosimy o zapoznanie się ze wzorem ankiety umieszczonym tutaj i ewentualne przygotowanie danych niezbędnych do jej wypełnienia on-line. Wzór ankiety dostępny tutaj.

 

18 lutego 2016 r. zostanie uruchomiona ankieta on-line, a osoby kontaktowe otrzymają do niej indywidualne linki. Prosimy o uzupełnienie ankiety w trybie on-line, ponieważ tylko dane przekazane w ten sposób będą brane pod uwagę przy analizach. Ankietę on-line będzie można wypełnić do 29 lutego 2016 r.

Dane w roczniku publikowane są w postaci rankingów firm w wybranych kategoriach badań. Odmowa odpowiedzi na konkretne pytanie stanowiące podstawę konstrukcji rankingu, skutkuje pominięciem firmy w zestawieniach tworzonych na jego podstawie. Pragniemy zastrzec, że przedstawionych w ankiecie szczegółowych informacji o Państwa firmie nie będziemy wykorzystywać bez odrębnej Państwa pisemnej zgody w żadnym innym celu, niż sporządzenie zbiorczego zestawienia dotyczącego całego rynku dla potrzeb raportu ESOMAR. Informacje te traktowane będą jako poufne i również w ramach PTBRiO nie będą udostępnione nikomu poza osobami bezpośrednio zaangażowanymi w przygotowanie zbiorczego zestawienia.

Ankieta może stanowić podstawę opublikowania informacji o firmie badawczej w Roczniku PTBRiO "Badania marketingowe"w formie jednostronicowej informacji o firmie. Możliwość publikacji informacji o firmie dotyczy podmiotów, których przynajmniej 50% dochodu pochodzi z badań i dodatkowo spełniają jeden z poniższych warunków:
- jeden z pracowników jest Członkiem PTBRiO,
- firma należy do OFBOR,
- jeden z pracowników jest Członkiem ESOMAR.

Jeżeli będą Państwo mieli pytania merytoryczne dotyczące wypełnienia ankiety – prosimy o mailowy kontakt w tej sprawie na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 nl