Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

 

Tutaj można pobrać wyniki akiety za rok 2016

 

Już po raz 23 zapraszamy do udziału we wspólnym projekcie badawczym PTBRiO i ESOMAR. Badania  umożliwiającego diagnozę rynku w Polsce w ubiegłym roku, którego wyniki będą opublikowane w Roczniku PTBRiO oraz zostaną przekazane w postaci zbiorczego zestawienia dotyczącego całego rynku dla potrzeb raportu ESOMAR.

Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o przesłanie, na adres sekretariatu PTBRiO (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) maila zawierającego dane kontaktowe: imię, nazwisko, e-mail osoby odpowiedzialniej za wypełnienie ankiety. Na podany adres wyślemy  indywidualny link ankiety. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się ze wzorem ankiety i ewentualne przygotowanie danych do jej wypełnienia on-line. Wzór ankiety dostępny tu

analiza rynku 3 kroki

Ankieta będzie aktywna od 16 do 27 lutego 2017 r.
Uzupełnienie ankiety będzie możliwe tylko w trybie on-line, tylko tak pozyskane dane będą brane pod uwagę przy analizach. 

 

Ankieta może stanowić podstawę opublikowania informacji o firmie badawczej w Roczniku PTBRiO "Badania marketingowe" w formie jednostronicowej informacji o firmie. Możliwość publikacji informacji o firmie dotyczy podmiotów, których przynajmniej 50% dochodu pochodzi z badań i dodatkowo spełniają jeden z poniższych warunków:

- jeden z pracowników jest Członkiem PTBRiO,
- firma należy do OFBOR,
- jeden z pracowników jest Członkiem ESOMAR.

 

Dane w roczniku publikowane są w postaci rankingów firm w wybranych kategoriach badań. Odmowa odpowiedzi na konkretne pytanie stanowiące podstawę konstrukcji rankingu, skutkuje pominięciem firmy w zestawieniach tworzonych na jego podstawie. Pragniemy zastrzec, że przedstawionych w ankiecie szczegółowych informacji o Państwa firmie nie będziemy wykorzystywać bez odrębnej Państwa pisemnej zgody w żadnym innym celu, niż sporządzenie zbiorczego zestawienia dotyczącego całego rynku dla potrzeb raportu ESOMAR. Informacje te traktowane będą jako poufne i również w ramach PTBRiO nie będą udostępnione nikomu poza osobami bezpośrednio zaangażowanymi w przygotowanie zbiorczego zestawienia.

Jeżeli będą Państwo mieli pytania merytoryczne dotyczące wypełnienia ankiety – prosimy o mailowy kontakt w tej sprawie na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 nl