Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

Agata Grabowska: Zapraszam za szkolenie, podczas którego poznacie kilkadziesiąt metod efektywnej pracy do zastosowania na wewnętrznych warsztatach w swojej organizacji: w procesach NPD, planowaniu działań marketingowych i innych.

Szkolenie dostępne także w formule dedykowanej Twojemu zespołowi - zapytaj o termin: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tematyka szkolenia

Metody warsztatowe pozwalają rozwiązać problemy i tworzyć nowe pomysły. Mówi się wtedy często, żeby myśleć „out of the box”, czyli poza schematami.
Najczęściej jednak w swojej organizacji nie mamy komfortu myślenia i pracy naprawdę outside the box. Zawsze jest jakiś box, który narzuca nam ograniczenia tj.: budżet, timing, ograniczenia produktowe, procesowe i inne. Prawdziwą sztuką jest w tych ograniczeniach wypracować coś twórczego, innowacyjnego, co da nam przewagę konkurencyjną na rynku.

Jak to zrobić za pomocą technik pracy warsztatowej? 

Jak wykorzystać ograniczenia, a nie z nimi walczyć?
Zapraszam za szkolenie, podczas którego poznacie kilkadziesiąt metod efektywnej pracy do zastosowania na wewnętrznych warsztatach w swojej organizacji: w procesach NPD, planowaniu działań marketingowych i innych.

Podczas szkolenia:

1. Planowane warsztatu/brainstormu (m.in. jak przygotować scenariusz i toolbox, jak zmotywować do uczestnictwa, zaplanować przestrzeń etc).

2. Zarządzanie grupą (jak przypisywać zadania, jak dzielić pracę, zarządzać relacjami między uczestnikami i dynamiką grupy) i techniki interwencji trenerskich (m.in. praca z grupą trudną, praca w sytuacji zmiany celu, konfliktu etc) w kontekście relacji z klientem.

3. Proces warsztatowy w 6 krokach: ice breaker, warm-up, energizer, tworzenie pomysłów/rozwiązywania problemu, ewaluacja rozwiązań, lockup.

Do każdego etapu uczestnicy poznają odpowiednie techniki i je ćwiczą w sumie 36 technik/narzędzi do wykorzystania w prowadzeniu warsztatów/brainstormingów zebranych w PowerBooku, który każdy uczestnik dostaje do wykorzystania i własnej modyfikacji. Każde narzędzie ma podwójny opis: notatki dla trenera (czyli instrukcje, cel ćwiczenia, potrzebny czas, materiały do druku etc) i część widoczną dla przyszłych uczestników (to, co widzą na slajdzie: co mają zrobić, jak).

4. Zamknięcie warsztatu, czyli lockup i brandump, czyli co zrobić z tym, co zostało na warsztacie wypracowane.

Materiały:

Szkolenie ma charakter interaktywny: stymuluje przebieg prawdziwego warsztatu, a uczestnicy prowadzą poszczególne jego części, pracują w grupach, a nie tylko zapoznają się z teorią i zapisem technik.

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymują toolbox - pudełko z materiałami.

Po szkoleniu dostają:

1. PowerBook: wersja papierowa i elektroniczna, opis wszystkich technik.

2. Manual trenera - moderatora: ppt ze wszystkimi instrukcjami dla uczestników i opisem zadań, podpowiedziami dla prowadzącego.

3. Dwa przykładowe scenariusze warsztatu w metodologii Inside The Box.

4. Prezentacja ppt ze szkolenia. 

 

Prowadzi:

Grabowska Agata

 

 

Agata Grabowska (BLINK)

 

 

 

 

Czas trwania: 8 godzin szkoleniowych w godz. 9.00-16.30

Miejsce: siedziba PTBRiO, ul. Szarotki 11, Warszawa

Szkolenie dostępne także w formule dedykowanej Twojemu zespołowi - zapytaj o termin: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018 05 03 1dzien

 

 ZAMAWIAM

 nl