Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

PRAKTYKA NAUCE - NAUKA PRAKTYCE, 14.01.2016 

PN NP 14 01 2016

Trzecie spotkanie odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, 14 stycznia 2016 r. w godz. 9.50-13.20.

Zapraszamy na wystąpienie:

Badania niereaktywne w służbie marketingu internetowego. 
Jak badać kampanie w mediach społecznościowych i z jakich narzędzi korzystać?

Opowiem o różnych modelach badania działań w social media, a także przedstawię kilkanaście narzędzi, w większości mających bezpłatne wersje, które można wykorzystywać zarówno w badaniach komercyjnych, jak i naukowych.

Dr Jan Zając (Sotrender i Wydział Psychologii UW)
Badacz i psycholog. Współzałożyciel i prezes Sotrendera, jedynej w Polsce firmie badawczej specjalizującej się w social media i tworzeniu własnych narzędzi do ich badania. Adiunkt na Wydziale Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent SGH i UW, stypendysta Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie oraz Uniwersytetu w Leuven. Autor wielu publikacji nt. psychologii Internetu i prowadzenia badań online. Częsty mówca na konferencjach branżowych. Wykładowca na studiach magisterskich i podyplomowych z zakresu marketingu internetowego oraz badań społecznych i marketingowych. Zna 6 języków, odwiedził 40 krajów – w większości na rowerze.

Dr Dominik Batorski, socjolog, adiunkt w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM) na Uniwersytecie Warszawskim, współautor badań Diagnoza społeczna oraz Cyfrowa gospodarka. Zajmuje się badaniem zmian społecznych i gospodarczych związanych z upowszechnieniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, a także badaniem sieci społecznych, oraz procesów zachodzących w sieciach, takich jak dyfuzja innowacji czy wpływ społeczny. W latach 2011-2013 członek Rady Informatyzacji. Współautor licznych analiz i ekspertyz dla administracji publicznej. Jest współzałożycielem i członkiem rady nadzorczej Sotrender.

Wstęp wolny. Polecamy i zapraszamy!

Data: 14 stycznia 2016 r., godz. 9.50-13.20
Miejsce: Szkoła Główna Handlowa, Al. Niepodległości 128 (róg Madalińskiego), aula I w gmachu C.

 nl