Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

Kolejne spotkanie odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, 18 lutego 2016 r. w godz. 9.50-13.20.

Zapraszamy na wystąpienie:

plakat PN NP 18 02 2016

Co działa, a co nie działa w reklamie…. Jak ją badać i jak zwiększyć jej skuteczność. 

W trakcie wystąpienia przedstawimy metody badania skuteczności reklam wykorzystywane w Ipsos Connect. Pokażemy także wyniki szeroko zakrojonych meta-analiz, których celem było zrozumienie, w jaki sposób działa reklama i jak jej poszczególne elementy budują lub obniżają jej ogólną skuteczność. Nie podamy uniwersalnej recepty na dobrą reklamę – takowa po prostu nie istnieje – powiemy jednak, co zrobić, żeby zwiększyć szansę na to, że kampania zostanie zauważona, skojarzona z właściwą marką i wywrze wpływ na preferencje konsumenta.

Mateusz Głowacki – Ipsos Connect Poland Director
Psycholog z wykształcenia, ukończył Międzywydziałowe Studia Humanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada około 12 lat doświadczenia zawodowego, włączając w to rok pracy w marketingu po stronie klienta (Mars). W okresie 2007-2010 pracował w Pradze, realizując badania na rynku czeskim. W Ipsosie zarządza dywizją Connect specjalizującą się w badaniach reklamy (pre-testowych oraz trackingowych). Aktywny uczestnik i prelegent wielu konferencji branżowych o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

Tatiana Popadiak-Kuligowska - Copy Testing Team Manager
Socjolog (UW); zbiera doświadczenie w badaniach od 2001 roku. Specjalizuje się w ilościowych i jakościowych testach komunikacji reklamowej na każdym z etapów rozwoju (od testów strategii i konceptów komunikacyjnych poprzez early stage screening, aż po pre i post testy reklam). Wykładowczyni na UW, SWPS i SGH, uczestniczka wielu konferencji, wciąż wierzy, że skończy swoją pracę doktorską na temat postrzegania zdrowia przez Polaków.

Wstęp wolny. Polecamy i zapraszamy!

Data: 18 lutego 2016 r., godz. 9.50-13.20
Miejsce: Szkoła Główna Handlowa, Al. Niepodległości 128 (róg Madalińskiego), aula I w gmachu C.

 nl