fbpx
impro5
Human skills
- warsztaty improwizacji stosowanej
18-28 stycznia 2021 r.
trener:
Bart Jurkowski, I’MPRO IMPRO
Pracujemy w chaotycznym, wielobiegunowym świecie VUCA. Charakteryzuje się on dużą złożonością oraz zmiennością, które mogą potęgować częste uczucie niepewności. Jak skutecznie działać w takim środowisku? Rozwiązaniem nie jest kontrolowania chaosu, a rozwijanie płynnego sposobu interakcji z nim - umiejętności improwizowania.

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO.


CO TO JEST IMPRO? 👏
Improwizacja stosowana to metoda warsztatowa łącząca ćwiczenia scenicznej improwizacji teatralnej wraz z ich praktycznym zastosowaniem w profesjonalnym świecie. Dzięki takim zajęciom w przyjemny sposób można rozwijać umiejętność skutecznego działania bez schematu, swoją inteligencję emocjonalną oraz takie kompetencje miękkie jak współpraca, kreatywność oraz pewność siebie.

DLACZEGO WARTO?⭐️
Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy takich firm jak np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ? 👌
Kurs ma formę interaktywnych warsztatów online wypełnionych grami, zabawami oraz zadaniami kreatywnymi. Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków działania, stylów komunikacyjnych oraz emocji. Wszystko to uzupełni kilka teorii psychologicznych oraz materiały dodatkowe przesyłane po każdym warsztacie. Będziemy się rozwijać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Szczegółowy zakres szkolenia:

Program będzie realizowany podczas 4 interaktywnych spotkań w kameralnej grupie (do 12 osób). Każde spotkanie będzie poświęcone dedykowanym zagadnieniom:
 1. Autoprezentacja, naturalność oraz aktywne słuchanie
 2. Współpraca, uważność oraz zaufanie
 3. Kreatywność, innowacyjność i popełnianie błędów
 4. Adaptacja, elastyczność i działanie bez schematu

Do kogo kierowane jest szkolenie:

 • do wszystkich, których praca opiera się na kontaktach z ludźmi (członkami zespołu oraz z klientami)
 • do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje interpersonalne
 • do profesjonalistek i profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją inteligencję emocjonalną
 • do managerek i managerów koordynujących pracę zespołu ludzi
 • do ekspertek i ekspertów, którzy lubią się uczyć poprzez doświadczanie i samodzielne wyciąganie wniosków

Korzyści dla uczestników:

Po ukończeniu warsztatów, ich uczestnicy:
 • poznają swoje nawyki związane z autoprezentacją, współpracą oraz kreatywnością
 • rozwiną swoją empatię oraz zrozumienie dla osób, które posiadają inne nawyki
 • poznają wartość autentyczności w autoprezentacji oraz w kontaktach z innymi ludźmi
 • rozwiną swoją uważność oraz umiejętność aktywnego słuchania
 • poznają skuteczne sposoby radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem, zwiększając swoją spontaniczność
 • poznają czynniki wpływające na zwiększenie współpracy pomiędzy członkami zespołu
 • nauczą się nowej techniki zwiększającej ilość i różnorodność pomysłów generowanych przez grupę podczas spotkań kreatywnych/burz mózgów - do wykorzystania w codziennej pracy
 • zrozumieją, w jaki sposób mogą lepiej dopasowywać się do rozmówców zwiększając swoją satysfakcję z komunikacji
 • poznają sposoby na zwiększenie innowacyjności w zespole
 • rozwiną swoją tolerancję na niepewność
 • rozwiną swoją umiejętność skutecznego działania bez schematu

Kluczowe pojęcia i zagadnienia:

Improwizacja stosowana, impro, human skills, współpraca, kreatywność, innowacyjność, zespołowość, komunikacja, ocenianie siebie, ocenianie innych, uważność, aktywne słuchanie, zaufanie, reagowanie na błędy swoje i innych, elastyczność, dopasowywanie się, działanie bez schematu.

Forma szkolenia:

Warsztaty odbędą się w formule zdalnej z wykorzystaniem platformy Zoom oraz Mural. Zbudujemy przyjazne digitalowe środowisko zdalnej pracy grupowej wykorzystując kamerki, mikrofony oraz przestrzeń fizyczną w naszych domach/biurach. Każdy z 2h warsztatów będzie wypełniony interaktywnymi zadaniami, grami oraz ćwiczeniami impro, które będziemy przeplatać z dyskusjami grupowymi, wyciąganiem wniosków oraz przekładaniem ich na grunt zawodowy. Wszystko to w luźnej i nieformalnej atmosferze dobrej zabawy.

Stopień zaawansowania:

Uczestnicy nie muszą posiadać żadnych określonych umiejętności. Jedynym wymaganiem jest posiadanie sprawnej kamerki internetowej, mikrofonu, słuchawek oraz urządzenia z dostępem do internetu.

pdf

Opinie poprzednich uczestników warsztatów:

„Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach impro online. Profesjonalizm i duże zaangażowanie prowadzącego udzieliło się wszystkim uczestnikom zajęć. Dużą zaletą zajęć było to, że wszelkie wnioski z ćwiczeń Bart przekładał na praktykę biznesową. Polecam współpracę z I’MPRO IMPRO.”

Michał Próchnicki,
Head of Paid Social, e-obowie.pl SA


„Miałam okazję dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach improwizacji stosowanej prowadzonych przez Barta w Google (offline i online). Muszę powiedzieć, że za każdym razem byłam pod wrażeniem sposobu, w jaki Bart otwiera ludzi podczas tych sesji. Zdecydowanie polecam I’MPRO IMPRO i ten warsztat każdej firmie, która chce stworzyć otwarty i kreatywny zespół, który myśli nieszablonowo!”

Magdalena Bornos-Paciorek,
Industry Manager, Google Polska


„Jeżeli macie jakikolwiek kontakt z ludźmi (zespołem projektowym, klientem, swoim zespołem), polecam ten warsztat z całego serca. Atmosfera jest świetna, prowadzący wie co robi i jest w tym bardzo ludzki. Jest sporo wiedzy pobieranej z prawdziwych doświadczeń. Cała zaleta tego warsztatu jest taka, że czujesz na własnej skórze jak działają przeróżne schematy komunikacji oraz myślenia, a nie czytasz o tym w artykule. 

Jako projektanta i szefa zespołu, było to dla mnie bardzo rozwijające przeżycie.”

Paweł Hawrylak,
Head of Design, Monterail


impro3
bart l2
Bart
Jurkowski
I’MPRO IMPRO

termin:

godz. 9.00-11.00, poniedziałki i czwartki,
18, 21, 25 i 28 stycznia 2021 r.


czas trwania: 8 godzin podzielonych na 4 dwugodzinne sesje
miejsce: ONLINE
Uwaga! Ze względu na panującą pandemię organizator szkolenia zastrzega sobie prawo zmiany miejsca, terminu oraz formuły (stacjonarna/ online) szkolenia. O wszelkich ewentualnych zmianach uczestnicy szkolenia będą informowani na bieżąco.
w cenie: udział w szkoleniu, materiały elektroniczne, certyfikat elektroniczny
najlepsza cena: do dnia:
699 zł  31.12
regularna cena:
759 zł
ceny netto

Chcesz wiedzieć więcej?

więcej informacji udzieli Ci koordynator szkoleń
Anna Chodkiewicz