fbpx
Biznes Online dla Badacza (i Marketera)
17 i 18 czerwca 2021 r.
trenerka:
Krystyna Jarek (Booster of Innovation DESIGN & TECH)

Wykorzystaj Growth Hacking do budowania biznesu online, zdobywaj klientów, buduj wizerunek i skaluj swoje usługi. W biznesie online nie wystarczy założyć stronę internetową, być obecnym w mediach społecznościowych i regularnie publikować. Tak robią wszyscy. Jednak tylko nielicznym udaje się przebić przez szum. Wykorzystaj metody Growth Hacking do budowania biznesu online – skorzystaj z metod wykorzystywanych przez startup’y do rozwoju biznesu.


Szczegółowy zakres szkolenia:

 1. Strategia biznesu, czyli określ fundamenty działania w online. Znajdź swoją niszę i sprawdź ją poprzez digitalowe eksperymenty.
 2. Strategia marki, czyli zdefiniuj swoją grupę odbiorców i sposób komunikacji. Naucz się samodzielnie tworzyć identyfikację wizualną swojej marki, wybierz czcionki i kolory, aby zachować spójność komunikacji.
 3. Strategia produktów, czyli skaluj siebie z wykorzystaniem różnych formatów e-produktów i strategii cenowych w online. Wykorzystaj zalety digtialu i zarabiaj na swojej wiedzy.
 4. Strategia treści, czyli konsekwentnie buduj rozgłos wokół swojej idei i przyciągaj do siebie właściwe osoby. Wykorzystuj sprawdzony mechanizm wzmacniania wyników SEO, dzięki świadomym i celowym krokom.
 5. Strategia promocji, czyli ułatw klientom, aby do Ciebie trafili😊. Nie wystarczy być w online, trzeba budować wirtualne drogowskazy, które będą naprowadzać na Ciebie i Twoją ofertę.
 6. Procesy, automatyzacja i systemy, czyli ułatw sobie pracę w digital i miej czas na budowanie relacji z klientami, a przede wszystkim na pracę kreatywną.

Do kogo kierowane jest szkolenie:

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:
 • jesteś freelancerem i chcesz docierać do właściwych klientów ze swoją ofertą.
 • masz już pierwsze produkty, ale sprzedaż nie jest taka, jakiej byś oczekiwał.
 • chcesz zarabiać na swojej wiedzy i potrzebujesz zbudować fundament swojego biznesu w internecie, aby zacząć sprzedawać produkty i usługi.
 • myślisz o budowaniu wizerunku marki osobistej, która będzie w przyszłości okazją do rozwoju biznesu i nie wiesz jak zabrać się do działania.

Korzyści dla uczestników:

 • Poznasz specyfikę budowania biznesu i marki online dla małej firmy / marki osobistej. Tworzenie biznesu online dla takiej marki rządzi się innymi prawami niż praca w marketingu przez duże M (pracowałam w marketingu Kompanii Piwowarskiej, potem w ING Bank Śląski – więc praktycznie przechodziłam tę zmianę).
 • Nauczysz się jak hackować system, czyli poznasz metody Growth Hacking, które stosują startupy do rozwoju biznesu w początkowych etapach, czyli w momencie testowania pomysłów na biznes, poszukiwania klientów (przy brakujących budżetach i rękach do pracy).
 • Otrzymasz praktyczne wskazówki, metody i narzędzia, aby od razu wprowadzać w życie pomysły i budować biznes online / swoją markę online.
 • Dowiesz się jak działać w internetach nie będąc programistą oraz bez konieczności zatrudniania ludzi od IT. Poznasz zestaw narzędzi digital, które umożliwiają prowadzenie biznesu w pojedynkę (tzw solo-prenuer).
Uwaga! Szkolenie nie jest dla Tych, którzy wolą zlecić założenie strony www komuś od IT lub myślą, że identyfikację marki może przygotować tylko agencja kreatywna.

Szkolenie jest dla tych, którzy są:
 • gotowi do intensywnej pracy;
 • chętnie przełamują swoje ograniczenia;
 • nie marudzą, że się nie da.
Jednym zdaniem: wiedzą, że innowacja to trudna robota i się jej nie boją!

Kluczowe pojęcia i zagadnienia:

Biznes online, marka online, marka osobista, strategia biznesu, strategia gamy e-produktów, strategia treści, promocja digital, automatyzacja, Growth hacking

Forma szkolenia:

Szkolenie 2 x 4 godziny prowadzone zdalnie (Teams). 6 modułów (opisane w szczegółach programu). Każdy moduł jest praktycznie omawiany i jest zakończony kompaktowym warsztatem i zadaniami dla uczestników.

Stopień zaawansowania:

- Odwaga w korzystaniu z narzędzi digital i chęć uczenia się nowych
- Umiejętność radzenia sobie z problemami i poszukiwanie rozwiązań
- Dobrze, jeśli uczestnicy będą pracować nad swoim pomysłem, aby móc efektywnie wykorzystać mini warsztaty w trakcie szkolenia i pracować nad swoim tematem.


pdf
biznes2
jarek l
Krystyna
Jarek
Booster of Innovation DESIGN & TECH
termin: 17 i 18 czerwca 2021 r.
czas trwania: 2 dni w godz. 9.00-13.00
miejsce: ONLINE (Teams)

w cenie: udział w szkoleniu, materiały elektroniczne, certyfikat elektroniczny
najlepsza cena: do dnia:
699 zł 27.V
regularna cena:
749 zł
ceny netto

Chcesz wiedzieć więcej?

więcej informacji udzieli Ci koordynator szkoleń
Anna Chodkiewicz