dr hab. Jacek Wasilewski (Narrative Impact, Wydział Dziennikarstwa UW)
dr Michał Lutostański (Kantar, SGH)
Po okresie pandemii zapraszamy na szkolenie F2F z prezentacji na żywo! Wracamy na spotkania twarzą w twarz, wracamy na sceny konferencji, odchodzimy od monitorów. Szkolenie ma przypomnieć, odświeżyć i umożliwić przećwiczenie swoich możliwości na realnej scenie! Ale też pokazać, jakie mamy możliwości w żywym kontakcie i jak twórczo go wykorzystać dla przyjemności własnej i odbiorców.
Szczegółowy zakres szkolenia:
DZIEŃ PIERWSZY, 23 czerwca:- Część praktyczna - prezentowanie własnego wystąpienia
- Feedback
- Część teoretyczna - jak opowiedzieć ciekawą historię. Od czego zacząć ulepszanie?
DZIEŃ DRUGI (w sali konferencyjnej / kinowej), 28 czerwca:
- Część praktyczna - prezentacje na realnej scenie
- Feedback
- Jakie swoje mocne strony uczestnicy mogą wykorzystać?
Do kogo kierowane jest szkolenie:
Kiedyś powiedzielibyśmy, że dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności sceniczne i wejść na wyższy poziom. Teraz dodamy jednak do tego - również dla osób, które te umiejętności miały, ale zakurzyły się one przez okres pandemii. I dla tych, które chcą poszerzyć swój arsenał prezentacyjny w kontakcie z publicznością i pomóc jej w docenieniu wyników.Korzyści dla uczestników:
Obycie ze sceną, przypomnienie sobie jak to jest występować na żywo, otrzymanie indywidualnego feedbacku i rad na przyszłość na co położyć nacisk, uzyskanie praktycznych i teoretycznych porad.Kluczowe pojęcia i zagadnienia:
Sztuka prezentacji, prezentacja wyników badań, wystąpienia publiczne, konferencje, storytelling, kierowanie uwagą.Forma szkolenia:
Założenie jest następujące: uczestnicy przygotowują - na podstawie przygotowanych przez prowadzących danych - krótkie wystąpienie. Prezentują je następnie w trakcie szkolenia. Otrzymują feedback, a następnie teoretyczną porcję wiedzy do dodatkowego wykorzystania, w zależności od umiejętności. Na tej podstawie przepracowują opowieść i na kolejnym spotkaniu w sali ze sceną prezentują przepracowany materiał. Dzięki temu mogą zapoznać się ze sceną, publiką, mikrofonem. Na końcu otrzymują finalny feedback i wskazówki nad czym pracować.Stopień zaawansowania:
Średniozaawansowany: uczestnik występował na scenie czy przed publicznością, wie jakie elementy są ważne podczas prezentacji. Zna podstawowe zasady czy potencjalne błedy podczas prezentacji.Wasilewski
Narrative Impact,
Wydział Dziennikarstwa UW
Lutostański
Kantar, SGH
czas trwania: 16 godz. szkoleniowych w godz. 9.00-16.30 w oba dni
miejsce:
Dzień pierwszy, 23 czerwca: PTBRiO, Szarotki 11, Warszawa
Dzień drugi, 28 czerwca: sala kinowa MBdDiM, ul. Tyniecka 40a, Warszawa
w cenie: udział w szkoleniu, materiały, certyfikat, przerwa kawowa, lunch
Chcesz wiedzieć więcej?
więcej informacji udzieli Ci koordynator szkoleń
Anna Chodkiewicz