Avatar

Joanna Przybylska

Dane podstawowe
Adres email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanowisko
Innovation Manager
O mnie
Od 3 lat pracuje w Nespercie - właścicielu marki Semilac (lakiery hybrydowe, make up), a od maja 2018 jest tu Managerem Innowacji. Głównym corem jej działalności na tym stanowisku jest budowanie Customer Experience na wszystkich punktach styku Consumer Journay. Pierwszym etapem w budowaniu CX jest Employee Experience, więc w firmie zajmuję się również budowaniem kultury organizacyjnej 4.0, czyli otwartej na wdrażanie innowacji. W firmie przeprowadza: badania satysfakcji pracy pracowników, badanie kultury wg Cameronai Quinna, badanie aktualnej kultury organizacyjnej, badanie satysfakcji pracy na wyspach Semilac, badanie doświadczenia klienta na wyspach Semilac, analizy konkurencji. Dodatkowo w Nesperta prowadzi warsztaty z: kreatywności, niestandardowych metod projektowych, Customer Experience, Reskillingu i Design Thinking. Żywo poszukuje wszelkiego typu trendów, udaje się na trendhuntingi i poszerza swoją wiedzę na konferencjach i studiach podyplomowych (a skończyła ich 4 – Innowacyjny e-merketing, Prawo Mediów i Własności Intelektualnej, Studia Manadżerskie oraz Strategy Lidership Adademy :)) Poza tym wdraża wszelkiego typu innowacje technologiczne w firmie.

Poprzednie doświadczenie zdobywała pracując w Fundacji ePaństwo przy rozwijaniu portalu mojepanstwo.pl oraz pracując w agencji kreatywnej Lemon Sky JWT tworząc social media dla Tesco, Princessa i Serce i Rozum oraz Interractive Solutions dla marek: Carrefour, Tyskie, Toyota, Bank BPH.
Doświadczenie analityczno-badawcze zdobyła również będąc obserwatorem wyborów samorządowych na Ukrainie w 2010 roku oraz będąc wolontariuszką w Sztabie Hillary Clinton w Filadelfii w 2016 roku.

Zainteresowania: #DesignThinking #Agile #UX #CustomerExperience #EmployeeExperience #futuretechnology #innovation #trendwatching
Media społecznościowe
facebook
https://www.facebook.com/przybylska.asia
linkedin
https://www.linkedin.com/in/asiaprzybylska/
twitter
https://twitter.com/asiaprzybylska