twoje badania semiotyczne
Analiza rynku badań
Największy projekt analizujący kondycję badań.
 
Zgłoś swoją firmę
Od 1994 roku, PTBRiO wspólnie z ESOMAR prowadzi szczegółową analizę rynku badań marketingowych w Polsce. Podstawą do tworzenia raportu jest ankieta przeprowadzana co roku w z początkiem roku. Wśród respondentów są największe firmy badawcze w Polsce, przedstawiciele sieciowych agencji i butików badawczych.

Zainteresowane firmy prosimy o przesłanie, na adres sekretariatu PTBRiO (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) danych kontaktowych (imię, nazwisko, e-mail) osoby, do której będziemy mogli przesłać indywidualny link do strony z ankietą w wersji elektronicznej. Ankieta będzie aktywna od 1 do 20 marca 2019 r., w tym czasie można brać udział w badaniu.

Ankieta może stanowić podstawę opublikowania informacji o firmie badawczej w Roczniku PTBRiO "Badania marketingowe" w formie jednostronicowej informacji o firmie. Możliwość publikacji informacji o firmie dotyczy podmiotów, których przynajmniej 50% dochodu pochodzi z badań i dodatkowo spełniają jeden z poniższych warunków:
- jeden z pracowników jest Członkiem PTBRiO,
- firma należy do OFBOR,
- jeden z pracowników jest Członkiem ESOMAR.Wybrane tabele wzbogacone o komentarze i analizy znajdują sie w roczniku PTBRiO.

Poznaj Rocznik_PTBRiOprawo

analizarynku