Celebrujmy Ćwierćwiecze! Czas wyjątkowych ludzi tworzących barwną społeczność dociekliwych eksploratorów, w których centrum uwagi niezmiennie pozostaje człowiek. Pokażmy światu jak wyjątkowi ludzie ją tworzą! Pokażmy nasze dokonania, naszą wiedzę i naszą archetypiczną różnorodność!

Zapraszamy do poznania Kandydatek i Kandydatów do nagrody Archetypów w 6 kategoriach.

Celebrujmy Ćwierćwiecze! Czas wyjątkowych ludzi tworzących barwną społeczność dociekliwych eksploratorów, w których centrum uwagi niezmiennie pozostaje człowiek. Pokażmy światu jak wyjątkowi ludzie ją tworzą! Pokażmy nasze dokonania, naszą wiedzę i naszą archetypiczną różnorodność!

Zapraszamy do poznania kandydatek i kandydatów do nagrody Archetypów w 6 kategoriach.

LAUREACI/LAUREATKI

ODKRYWCZYNI


Blink

MENTOR


ABM Agencja Badań Marketingowych

EKSPERTKA


Uniwersytet Warszawski

BOHATER


Kantar

ARTYSTA


Kantar

STRAŻNIK


Synergion

ARCHETYPY

ODKRYWCA/ODKRYWCZYNI

Odkrywca/czyni jest ciągle w pogoni za nowymi znaleziskami. Dociekliwy/a i niestrudzony/a znajduje zjawiska, których inni nie widzą.
Napędzany/a przygodą przekracza granice metodologicznego kanonu i nie boi się łamać zasad.

Kto jest Bronisławem Malinowskim naszych czasów?

ARTYSTA/ARTYSTKA

Forma i komunikacja to świat Artysty/ki. Łączy wizję całości z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wie, że wyniki badań nie tylko zasługują na godną oprawę, ale tworzą angażujące historie, które powinien usłyszeć każdy!
To dzięki Artyście/stce o wynikach naszej pracy wiemy nie tylko my sami, ale poznają je także inni.

MENTOR/MENTORKA

Wiedza, wsparcie, uważność. Mentor/ka to fundament uczącej się organizacji opartej na wiedzy. Każdy z nas spotkał na swojej zawodowej ścieżce kogoś, kto pomógł nam rozwinąć nasze talenty, cierpliwie dzielił się wiedzą, zaprosił do swojego projektu/zespołu.
To jest okazja, aby spłacić swój dług i opowiedzieć o Mentorze/rce innym.

STRAŻNIK/STRAŻNICZKA

Każde wnioskowanie musi opierać się na solidnych podstawach: etycznych, metodologicznych, merytorycznych. Strażnicy/czki zawsze stoją po stronie prawdy i sprawiają, że w zalewie informacji to my niezmiennie jesteśmy wiarygodnym źródłem wiedzy, dzięki której zapadają najważniejsze strategiczne decyzje. W swojej arcytrudnej misji często pozostają w cieniu i nieco zapomniani. Opowiedzmy o nich światu!

EKSPERT/EKSPERTKA

Ekspert/ka to wiedza, doświadczenie i dążenie do perfekcji w każdym działaniu. Skoncentrowany/a na celu stale poszerza swoją wiedzę i poszukuje prawdy, chcąc dzielić ją ze światem. Eksperci/tki to kompetencyjny rdzeń zespołów, działów i organizacji zajmujących się wiedzą o rynku I człowieku. Dobrze ich znasz, wiec nie czekaj i opowiedz wszystkim jak piękne mają umysły!

BOHATER/BOHATERKA

Odwaga, energia i pewność siebie to cechy Bohatera/ki, które ciągle każą mu/jej ciągle wyznaczać sobie nowe cele i mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Podejmuje się trudnych projektów inspirując otoczenie swoją charyzmą i konsekwencją w działaniu. Możesz znać Bohaterów/ki ze scen branżowych eventów, ale może ktoś kto jeszcze nie dał się poznać szerszej publiczności?

ZASADY

1.

Głosować mogą tylko członkowie PTBRiO.

2.

Każdy członek Towarzystwa dysponuje jednym głosem w jednej kategorii.

3.

Głosować można do 22 października 2019, za pomocą elektronicznego formularza.

WAŻNE DATY

 

do 30 IX

Przyjmowanie Nominacji

 

7 X do 22 X

Głosowanie

 

24 X

Wręczenie nagród

Q&A

To nagrody przyznawane z okazji 25-lecia PTBRiO, przyznawane w sześciu kategoriach bazujących na archetypach:
  • Mentorka/Mentor
  • Strażniczka/Strażnik
  • Ekspertka/Ekspert
  • Bohaterka/Bohater
  • Odkrywczyni/Odkrywca
  • Artystka/Artysta
Pełne opisy znajdziesz tu
Nagrodę Archetypu PTBRiO, może otrzymać każdy kto zyska co najmniej dwie nominacje do danej kategorii. To znaczy dwie osoby zgłoszą jej lub jego kandydaturę do danego archetypu. A później Kandydatka lub Kandydat zyska najwięcej głosów członków PTBRiO
Nominować możesz każdego, kto Twoim zdaniem wyróżnia się w danej kategorii, posiada dokonania i jest uznanym autorytetem. Możesz też nominować kogoś mniej znanego szerszej publiczności, kogoś kto cichą i rzetelną pracą zasłużył sobie na taka nagrodę. Może to ktoś kto siedzi w pokoju obok albo ktoś z kim współpracujesz?
Żeby kandydatura została przyjęta, nominacja powinna zostać zgłoszona przez minimum dwie osoby. Nie musza one wypełniać formularza jednocześnie. Zgłoszenia muszą zawierać uzasadnienia. Ich treści zostaną opublikowane na stronie www konkursu.
Tak, ale pozna tylko Twoje imię.
Wszyscy kandydaci nominowani do nagrody Archetypu PTBRiO, będą opublikowani wraz z pełnym opisem zasług. Dodatkowo Laureaci danej kategorii otrzymaj wyjątkowej statuetki.
Nagrody przyznają członkowie PTBRiO, podczas głosowania. Każdy Członek PTBRiO, ma jedne głos w danej kategorii. Zwycięzcami zostają nominowani w danej kategorii, którzy otrzymają najwięcej głosów.

KAPITUŁA

Zadaniem Członków Kapituły jest dbanie o prawidłowy przebieg konkursu oraz weryfikowanie zgodności kandydatur z regulaminem.

Wyboru Laureatów konkursu, już w październiku dokonają członkowie PTBRiO w drodze głosowania.

Leszek Szycman
CMI Manager w Sanofi, członek Zarządu PTBRIO
Od 15 lat pracuje w badaniach.
Doświadczenie zdobywał w Unileverze, GfK oraz Kompanii Piwowarskiej

Agnieszka Warzybok
członkini Zarządu PTBRiO
W branży badawczej od 2010 roku. Baczna obserwatorka rzeczywistości i trendów konsumenckich, współtwórczyni raportu trendowego K16 i K18)

Michał Pankiewicz
Spółka Prawnicza Leżański, Pankiewicz
radca prawny od 2002 roku, specjalizacje: prawo obrotu gospodarczego, prawo handlowe, fundacje i stowarzyszenia.
Od 2009 roku wykładowca i członek komisji egzaminacyjnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.